Rapportive

Gmail kişi listesini detaylı gözlemleme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 KB
  • Version 1.2.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Rapportive
Rapportive, kısa bir süre önce Linkedln tarafından satın alınan bir yazılım olmakla birlikte Gmail kullanıcılarına yönelik tasarlanmış harika bir eklentidir. Program, Gmail listenizdeki kişilerle tüm bilgileri sizin için raporlayan, düzenleyen bir uygulam
Rapportive, kısa bir süre önce Linkedln tarafından satın alınan bir yazılım olmakla birlikte Gmail kullanıcılarına yönelik tasarlanmış harika bir eklentidir.

Program, Gmail listenizdeki kişilerle tüm bilgileri sizin için raporlayan, düzenleyen bir uygulamadır. Programı Safari, Firefox, Chrome eklentisi olarak da kurabilir, kişilerinizin sosyal medyada bulunan bilgilerini, aktivitelerini listeleyebilirsiniz. 

Rapportive ile gelen kutunuzun sağında e-posta gönderen kişilerle ilgili bilgileri gözlemleyebilirsiniz. Program, arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalmanızı ve arkadaşlarınızla ilgili detaylı bilgileri görmenizi, hatta bu bilgileri listeleyerek hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. 

Program kullanım açısından gayet basit olmakla birlikte özellikle Gmail üzerinden işini yürütenler için birebir tasarlanmıştır
Daha Fazla Göster
Rapportive indir